Logo TBS Kutno
czytaj

autor: admin informacje dodano: 2021-05-25 08:41:43

E-KARTOTEKA

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kutnie zachęca Państwa do skorzystania z nowoczesnego narzędzia komunikacji: E-KARTOTEKA. Narzędzie będzie dostępne dla użytkowników lokali mieszkających w zasobach TBS Sp. z o.o. w Kutnie od dnia 14.06.2021 r.

Czym jest E-KARTOETEKA?

E-KARTOTEKA jest narzędziem programistycznym za pośrednictwem którego, użytkownik lokalu bez wychodzenia z domu, może w łatwy sposób, samodzielnie przeanalizować i uzyskać wyczerpujących informacji na temat stanu własnych rozliczeń, zobowiązań i wpłat oraz dokonać płatności on-line. Użytkownik lokalu, przy pomocy osobistego identyfikatora oraz hasła uzyskuje dostęp do własnej kartoteki księgowej, analizuje swe zobowiązania i wpłaty, korzystając ze standardowej przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej, instalowanej na smartfonie lub tablecie.

Aby zalogować się do swojego konta w e-kartotece, należy wpisać w przeglądarce internetowej (np. Firefox) adres: www.e-kartoteka.pl i nacisnąć ENTER. Po wczytaniu strony startowej usługi należy, wpisać login oraz hasło. Po pierwszym zalogowaniu się na podany login i hasło zaleca się aby w konfiguracji usługi, wpisać swój poprawny adres e-mail oraz nowe, własne hasło dostępu do usługi. Jest to korzystne rozwiązanie, ponieważ możemy zalogować się na własny login (adres e-mail) oraz własne hasło łatwiejsze do zapamiętania. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. W przypadku, gdy użytkownik zapomni hasła, może skorzystać z opcji przypominania hasła. Na adres e-mail podany w konfiguracji konta e-kartoteki, zostanie wysłana wiadomość z instrukcjami odzyskiwania hasła.

Z E-KARTOTEKA można korzystać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej zainstalowanej w smartfonie lub tablecie. Aby tego dokonać, należy w konfiguracji usługi założyć tzw. konto techniczne oraz zainstalować na smartfonie lub tablecie aplikację e-kartoteka firmy Mieszczanin dostępną w Sklepie Play.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUGI E-KARTOTEKA.

LISTA ZAŁĄCZNIKÓW

2021-05-25 08:41:43 - instrukcjaekartoteka.pdf - Instrukcja E-KARTOTEKA
2021-05-25 08:41:43 - pytaniaodpowiedzi.pdf - Pytania i odpowiedzi